mobmenuIco
EMAIL: sklep@zielonaopona.pl
TELEFON: +48 68 479 22 70

Strona główna / / zimowe / BRIDGESTONE

Opona BRIDGESTONE BLIZZAK W810 205/70 R15 106 R
582.01pln
Marka
BRIDGESTONE
EAN
3286340762618
Sezon
zimowe
Typ pojazdu
Rozmiar
205/70 R15
Indeks nośności
106
Indeks prędkości
R
Rok produkcji
Nie starsze niż 3 lata
Homologacja
Dostępność
<10
Czas dostawy
2-3 dni

Bridgestone 205/70R15 BLIZZAK W810

Zimowe opony do samochodów dostawczych


Opona posiada najważniejsze cechy dla tego typu opon, czyli długi okres eksploatacji i gwarancja bezpieczeństwa w każdy mroźny dzień i noc.


Opona samochodowa Bridgestone 205/70R15 BLIZZAK W810 to produkt, należący do klasy premium, który został stworzony za pomocą najnowszych dostępnych technologii oraz przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Charakteryzuje się wysoką trwałością, wysokim komfortem jazdy oraz niezawodnością w najtrudniejszych warunkach. Ta klasa opon dedykowana jest do samochodów klasy średniej, limuzyn, aut sportowych i pojazdów o dużych mocach silnika.

Zobacz także | Opony Bridgestone w bieżniku BLIZZAK W810


Opony samochodowe Bridgestone BLIZZAK W810 to znakomity wybór dla pojazdów dostawczych, które muszą przebywać wielkie odległości z dużym obciążeniem.


Unikalne cechy opony Bridgestone BLIZZAK W810


- Pewne prowadzenie po zimowych drogach;


Trójwymiarowe lamele równoważą sztywność, a objętościowe skośne rowki umożliwiają wydobyć wysoką siłę ścinającą podczas jazdy po zaśnieżonej drodze, zapewniając znakomitą trakcję.


- Bezkompromisowa wytrzymałość i oszczędność paliwa;


Zaawansowana mieszanka bieżnika i lekka konstrukcja ulepszają odporność na ścieranie przy jednoczesnej redukcji oporów toczenia i zużycia paliwa w połączeniu z unikatową trwałością osnowy.


- Bezzwłoczne zatrzymanie pojazdu;


Udoskonalona konstrukcja bieżnika o dużej ilości krawędzi skutecznie usprawnia hamowanie umożliwiając skutecznie zatrzymać auto.Bridgestone
 to marka japońska. Aktualnie markę zaliczamy do klasy premium. Bridgestone jest największym producentem wyrobów gumowych i opon na świecie. Nazwa Bridgestone pochodzi z dosłownego tłumaczenia z języka japońskiego na angielski nazwiska założyciela Ishibashi. Marki opon produkowane przez koncern Bridgestone to Bridgestone, Firestone, Dayton, Saetta, Seiberling, Road King, Gillette, Peerless, FireStop. Pierwszą oponę wyprodukowano w 1931 roku. Aktualnie koncern posiada 59 fabryk ogumienia.Opona w rozmiarze 205/70R15 przeznaczona jest do samochodów ciężarowe.
Jest to opona zimowa produkowana przez firmę Bridgestone.
Jest to opona z indeksem prędkości R oraz indeksem nośności 106.
Opona posiada następujące klasy na etykiecie: 
* - opory toczenia
* C - przyczepność na mokrej nawierzchni
* 71 dB - poziom hałasu mierzony w decybelach 

E
C
75 dB
.