mobmenuIco
EMAIL: sklep@zielonaopona.pl
TELEFON: +48 68 479 22 70

Strona główna / opony samochodowe / letnie / FULDA

Opona FULDA ECOCONTROL HP 195/50 R15 82 H
239.59pln
Marka
FULDA
EAN
5452000391469
Sezon
letnia
Typ pojazdu
opony samochodowe
Rozmiar
195/50 R15
Indeks nośności
82
Indeks prędkości
H
Rok produkcji
Nie starsze niż 3 lata
Homologacja
Dostępność
<10
Czas dostawy
24H

Fulda 195/50R15 ECOCONTROL HP

Letnie opony samochodowe


Opona stworzona z myślą o walce z konkurencją pozwala zachować znacznie lepszą kontrole nad pojazdem podczas jazdy na mokrych czy suchych drogach.


Opona samochodowa Fulda 195/50R15 ECOCONTROL HP to produkt, należący do klasy średniej, technologia zastosowana w tego typu oponach plasuje się pomiędzy klasą premium a ekonomiczną. W zachowaniu przystępnej ceny zachowane jest na pierwszym miejscu bezpieczeństwo, idące w parze z optymalnym komfortem jazdy.


Zobacz także | Opony Fulda w bieżniku ECOCONTROL HP


Opony samochodowe Fulda ECOCONTROL HP to opony dla kierowców ceniących sobie czas reakcji podczas hamowania oraz oczekujących wysokiej wydajności.


Unikalne cechy opony Fulda ECOCONTROL HP


- Niższe zużycie paliwa;


Poprzez niskie opory toczenia uzyskane poprzez użycie technologii EcoTread i przemyślanej konstrukcji opona ECOCONTROL HP kierowca rzadziej odwiedza stacje paliw.


- Wysoki przebieg;


Dzięki zastosowaniu zaawansowanej mieszanki gumowej skupionej na podwyższonej wydajności i zwiększeniu styku opony z nawierzchnią, bieżnik zużywa się równomiernie w powolnym tempie.


- Zoptymalizowana droga hamowania na suchej nawierzchni;


Poruszając się na suchej nawierzchni opona ECOCONTROL HP pozwala na skrócenie długości hamowania nawet do 3,5 metra w odróżnieniu do konkurencji.


- Zmniejszone ryzyko aquaplaningu;


Za sprawą specjalnie rozmieszczonych rowków AquaFlow zmniejszone zostało ryzyko aquaplaningu


- Zredukowana droga hamowania na suchej drodze;


W porównaniu do konkurencji, ECOCONTROL HP pozwala skrócić drogę hamowania nawet do 3 metrów, głównie poprzez zastosowanie w oponie specjalnej mieszanki gum Full Silica i zmodyfikowaniu ilości krawędzi bieżnika.Fulda
 to marka niemiecka. Aktualnie markę zaliczamy do klasy średniej. Fulda należy do koncernu Goodyear, co sprawia, że w oponach produkowanych przez Fulde wykorzystywane są najnowsze rozwiązania technologiczne inżynierów amerykańskiego koncernu. Fulda jest największym producentem opon pneumatycznych w Niemczech. Pierwszą oponę wyprodukowano w 1906 roku.Opona w rozmiarze 195/50R15 przeznaczona jest do samochodów osobowe.
Jest to opona letnia produkowana przez firmę Fulda.
Jest to opona z indeksem prędkości H oraz indeksem nośności 82.
Opona posiada następujące klasy na etykiecie: 
* E - opory toczenia
* C - przyczepność na mokrej nawierzchni
* 69 dB - poziom hałasu mierzony w decybelach 

D
B
71 dB
.