mobmenuIco
EMAIL: sklep@zielonaopona.pl
TELEFON: +48 68 479 22 70
Typ opony
szerokość
profil
średnica
EAN/Kod/Bieżnik
Sezon
Producent
Indeks prędkości
Indeks nośności
Runflat
Cena
Znaleziono 1399 produktów
Sortuj wg:
Wyświetl na stronie

Opony Nexen

Choć samochody produkowane w Azji szybko przebiły się do świadomości konsumentów, to opony potrzebowały znacznie więcej czasu, aby przekonać europejskich kierowców. Dziś na rynku znaleźć można wielu producentów, oferujących ekonomiczne rozwiązania do jazdy w różnych warunkach – jednym z cieszących się znakomitą renomą są opony Nexen, które gwarantują nabywcom idealny stosunek jakości do ceny.

 

Komfort prowadzenia

 

Ogumienie idealnie sprawdzi się niezależnie od warunków na drodze. Opony Nexen zapewniają rewelacyjne prowadzenie i przyczepność. Pracują w ciszy, tak więc, jeśli zależy Ci na dużym komforcie podczas jazdy, produkt ten spełni Twoje oczekiwania.

 

Opony Nexen – trwałość i bezpieczeństwo

 

Ogumienie posiada wysoką żywotność i jest gwarantem bezpiecznej jazdy nawet w niesprzyjających warunkach. Może dlatego po tę markę sięga coraz więcej Polaków i jak widać po opiniach naszych rodaków – są bardzo zadowoleni z użytkowania opon tej marki.

 

Nexen – kilka słów o producencie

 

Laik może nie kojarzyć koreańskiego tego producenta, jednak zapewniamy Cię, że koncern należy do wyższego segmentu ekonomicznego. Co ważne, w ostatniej dekadzie ugruntował swoją pozycję. Warto dodać, że opony Nexen na rynkach Europy Zachodniej pojawiły się w 1998 r.

.