mobmenuIco
EMAIL: sklep@zielonaopona.pl
TELEFON: +48 68 479 22 70
Typ opony
szerokość
profil
średnica
EAN/Kod/Bieżnik
Sezon
Producent
Indeks prędkości
Indeks nośności
Runflat
Cena
Znaleziono 808 produktów
Sortuj wg:
Wyświetl na stronie

Opony Pirelli


Szukasz rozwiązania z najwyższej półki? Nie trzeba być entuzjastą motoryzacji, żeby wiedzieć, iż opony Pirelli to niekwestionowany król w świecie motorsportu. Od lat stawiają na niego także najlepsi producenci samochodów. Toteż nie przypadkowo opony Pirelli znane są na całym świecie i słyną z rewelacyjnej jakości – radzą sobie w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach.

 

Opony Pirelli – radość płynąca z prowadzenia

 

Przewaga producenta polega na zastosowaniu najnowszych zdobyczy technologii – nowatorskim i pionierskim podejściu do ogumienia. Opony Pirelli to synonim najwyższego komfortu prowadzenia, bezpiecznej jazdy oraz jakości wykonania. Przetestuj na drodze już teraz!

 

Opony wprost ze stajni F1

 

Każdy entuzjasta sportowych emocji wie, że Pirelli dostarcza opony do F1. Ponadto z produktów włoskiego potentata korzystają różne marki samochodów, używając ich na pierwsze wyposażenie z homologacjami – najczęściej znaleźć je można w BMW.

 

Pirelli – kilka słów o producencie

 

To włoska marka, działająca na rynku od roku 1872. Przez wielu uważana z pioniera i prekursora, który stanowi o innowacyjności, stylu i odpowiedzialności w prowadzeniu działalności. Opony Pirelli to jeden z najlepszych możliwych wyborów. Poczuj radość płynącą z jazdy! Polecamy i zapraszamy do zakupu.

.