mobmenuIco
EMAIL: sklep@zielonaopona.pl
TELEFON: +48 68 479 22 70

Strona główna / opony samochodowe / zimowe / SAVA

Opona SAVA ESKIMO S3+ 145/80 R13 75 T
235.82pln
Marka
SAVA
EAN
5452000593924
Sezon
zimowe
Typ pojazdu
opony samochodowe
Rozmiar
145/80 R13
Indeks nośności
75
Indeks prędkości
T
Rok produkcji
Nie starsze niż 3 lata
Homologacja
Dostępność
<10
Czas dostawy
24H

Sava 145/80R13 ESKIMO S3+

Zimowe opony samochodowe


Niezawodna opona charakteryzująca się długą wytrzymałością solidnością produkcji i przyczepnością na zaśnieżonych drogach.


Opona samochodowa Sava 145/80R13 ESKIMO S3+ to produkt, należący do klasy ekonomicznej, czyli niskobudżetowej – cechuję się atrakcyjną ceną i wyjątkową wytrzymałością. To wyjątkowe rozwiązanie naszpikowane nowoczesnymi rozwiązaniami techniki.

Zobacz także | Opony Sava w bieżniku ESKIMO S3+


Opony samochodowe Sava ESKIMO S3+ są przystosowane do wytrzymywania nawet największych spadków temperatury towarzyszących kierowcom na drogach.


Unikalne cechy opony Sava ESKIMO S3+


- Przyczepność;


Niesamowita kontrola pojazdu podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych na zmrożonych lodem nawierzchniach. Do sukcesu przyczynia się zaawansowana zimowa mieszanka krzemionkowa, dzięki której opona pozostaje miękka i elastyczna.


- Hamowanie;


W oponie Eskimo S3+  poprawiono własności trakcyjne za sprawą budowy krawędzi klocków bieżnika. Na dodatek zaaplikowano specjalną żywicę, pozwalającą zmniejszyć odległości hamowania jak i zwiększyć przyczepność.


- Zminimalizowane ryzyko aquaplaningu;


Dzięki szerokim rowkom opona Sava Eskimo S3+ sama z niezwykłą skutecznością usuwa wodę i błoto pozostałe po roztopionym śniegu spod czoła opony, minimalizując ryzyko aquaplaningu.


- Dłuższa żywotność;


Sava Eskimo S3+ to zmodyfikowana wersja modelu S3. Jedną z jej zalet  jest właśnie ulepszona mieszanka gumowa co pozwala jej przetrwać znacznie dłużej niż opony podobnego szczebla.
Sava to marka słoweńska. Aktualnie markę zaliczamy do klasy ekonomicznej. Sava należy do koncernu Goodyear, co sprawia, że w oponach produkowanych przez Savę wykorzystywane są najnowsze rozwiązania technologiczne inżynierów amerykańskiego koncernu. Szczególne cechy Savy to trwałość, bezpieczeństwo i niezawodność. Historia firmy ma początek w 1920 roku.Opona w rozmiarze 145/80R13 przeznaczona jest do samochodów osobowe.
Jest to opona zimowa produkowana przez firmę Sava.
Jest to opona z indeksem prędkości T oraz indeksem nośności 75.
Opona posiada następujące klasy na etykiecie: 
* F - opory toczenia
* F - przyczepność na mokrej nawierzchni
* 67 dB - poziom hałasu mierzony w decybelach 

F
F
67 dB
.