mobmenuIco
EMAIL: sklep@zielonaopona.pl
TELEFON: +48 68 479 22 70

Strona główna / opony samochodowe / zimowe / SAVA

Opona SAVA ESKIMO HP 2 245/40 R18 97 V
437.14pln
Marka
SAVA
EAN
5452000701459
Sezon
zimowe
Typ pojazdu
opony samochodowe
Rozmiar
245/40 R18
Indeks nośności
97
Indeks prędkości
V
Rok produkcji
Nie starsze niż 3 lata
Homologacja
Dostępność
<10
Czas dostawy
24H

Sava 245/40R18 ESKIMO HP 2

Solidne zimowe opony samochodowe


Opona świetnie sprawdzająca się na nawet dla najbardziej wymagających klientów charakteryzujące się wysoką wydajnością jak i znakomitą przyczepnością na mokrych drogach.


Opona samochodowa Sava 245/40R18 ESKIMO HP 2 to produkt, należący do klasy ekonomicznej, czyli niskobudżetowej – cechuję się atrakcyjną ceną i wyjątkową wytrzymałością. To wyjątkowe rozwiązanie naszpikowane nowoczesnymi rozwiązaniami techniki.

Zobacz także | Opony Sava w bieżniku ESKIMO HP 2


Opony samochodowe Sava ESKIMO HP 2 to idealne opony pozwalające zapewnić kierowcy pełną kontrolę nad samochodem na zaśnieżonych czy pokrytych lodem drogach.


Unikalne cechy opony Sava ESKIMO HP 2


- Znakomite prowadzenie na suchej nawierzchni;


Opona Eskimo HP2 ma rozbudowane duże klocki zewnętrzne, dzięki którym prowadzenie pojazdu na suchej nawierzchni nie stanowi żadnego problemu. Liczebność prostych dużych klocków zapewnia znakomite przeniesienie mocy na nawierzchnię.


- Równomierny rozkład nacisku;


Technologia bieżnika wielokątowego zastosowana w Eskimo HP2 umożliwia na długie i szerokie pole styku między podłożem a oponą. Dzięki temu wszystko przenosi się na zwiększoną kontrolę nad pojazdem na oblodzonych drogach.


- Rozmieszczenie rowków obwodowych;


Budowa rowków obwodowych umożliwia szybkie odprowadzanie wody oraz innych pozostałości po stopionym śniegu z bieżnika. Przyczynia się także do zwiększonej przyczepności na mokrych nawierzchniach.


- Skuteczniejsze przyśpieszanie;


Opona SAVA Eskimo HP2 skutecznie przyśpiesza podczas jazdy na zaśnieżonych drogach, żebrze w kształcie haczyka, które wgryza się w pokłady śniegu.
Sava to marka słoweńska. Aktualnie markę zaliczamy do klasy ekonomicznej. Sava należy do koncernu Goodyear, co sprawia, że w oponach produkowanych przez Savę wykorzystywane są najnowsze rozwiązania technologiczne inżynierów amerykańskiego koncernu. Szczególne cechy Savy to trwałość, bezpieczeństwo i niezawodność. Historia firmy ma początek w 1920 roku.Opona w rozmiarze 245/40R18 przeznaczona jest do samochodów osobowe.
Jest to opona zimowa produkowana przez firmę Sava.
Jest to opona z indeksem prędkości V oraz indeksem nośności 97.
Opona posiada następujące klasy na etykiecie: 
* C - opory toczenia
* C - przyczepność na mokrej nawierzchni
* 72 dB - poziom hałasu mierzony w decybelach 

C
C
72 dB
Polecane produkty
.