mobmenuIco
EMAIL: sklep@zielonaopona.pl
TELEFON: +48 68 479 22 70
 • Zakup opon nigdy nie jest łatwy. Tym bardziej, że na rynku istnieje bardzo wielu producentów, którzy oferują ogumienie o rozmaitych właściwościach. Zatem, jakie modele warto wybrać? Oto najlepsze opony letnie 205/55R16 skompletowane przez mechaników z warsztatu Premio Chmal.

  Najlepsze opony letnie 205/55R16. TOP10 (czerwiec 2021)
 • Po przejechaniu wielu kilometrów ogumienie traci swoją żywotność, a to oznacza, że przyszła pora na wymianę. Styl i prędkość jazdy, konserwacja czy rodzaj nawierzchni po jakiej porusza się auto i istnieje wiele elementów, które świadczą o zużyciu opon. W niniejszej treści postaramy się omówić najważniejsze z nich. Wymiana opon - kiedy warto zainwestować w nowe? Podpowiadamy.

  Wymiana opon - kiedy warto zainwestować w nowe?
 • Dużo mówi się o bezpieczeństwie samochodów w kontekście systemów i technologii, które mają zagwarantować krótką drogę hamowania i asystować kierowcy podczas najtrudniejszych manewrów. Jednak w tych wyliczeniach, często pomija się opony, a te odgrywają przecież pierwszoplanową rolę.

  Opony samochodowe a bezpieczeństwo. Co warto wiedzieć?
 • Zakup opon samochodowych to nie lada wyzwanie, tym bardziej dziś, kiedy na rynku istnieje bardzo wiele marek i modeli. W zakupowym szaleństwie łatwo stracić głowę, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik, w którym wyjaśniamy na co zwrócić uwagę podczas wyboru ogumienia. Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy, inwestując w najlepsze opony samochodowe. Do dzieła!

  Opony samochodowe - na co zwrócić uwagę podczas wyboru?
 • Zakup dobrego ogumienia nigdy nie jest prosty, tym bardziej, że na rynku istnieją rozmaite bieżniki, mające swoje wady i zalety. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie subiektywne zestawienie opon, które znacząco ułatwi wybór. Przeczytaj i z naszą pomocą dokonaj świadomego zakupu. Oto najlepsze opony wielosezonowe 205/55r16.

  Opony wielosezonowe 205/55R16. TOP10
.